Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"

 

Konkurs literacko- plastyczny „Kto ty jesteś? – Polak mały
 – polskie symbole narodowe”Konkurs literacko -plastyczny cieszył się dużym zainteresowaniem wśród społeczności przedszkolnej. Jego celem było pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju, w związku ze Świętem Niepodległości , rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz wspieranie wychowania patriotycznego dzieci poprzez formy aktywności literacko - artystycznej.

Przepiękne biało - czerwone prace plastyczne - godło polskie, flagi wykonane różnymi technikami plastycznymi oraz wiersze posłużyły jako dekoracja holu przedszkolnego. W dniu 8 listopada wszystkie prace zostały nagrodzone przez koordynatorów konkursu Rozśpiewanego Przedszkola. Każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.

Dziękujemy wszystkim autorom za kreatywność a przede wszystkim Rodzicom za wspólną pracę z dzieckiem i wpajanie od najmłodszych lat miłości do Ojczyzny, szacunku do symboli narodowych oraz kształtowania tożsamości narodowej i dumy z faktu że JESTEŚMY POLAKAMI!
 


Koordynatorzy konkursu:

Jolanta Gagała

Renata Rogacewicz

Renata Sawczyńska

KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ WIERSZE KONKURSOWE

 

.