Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"

 

MP34 otrzymało Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie

Dnia 27 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia Krajowych Certyfikatów Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie z udziałem wiceminister edukacji Iwony Michałek. Certyfikat otrzymały 54 placówki (32 szkoły i 22 przedszkola).
Wśród wyróżnionych placówek przedszkolnych znalazło się nasze przedszkole, które jako pierwsze w tej części województwa lubuskiego tak szczególne wyróżnienie otrzymało.
Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie jest potwierdzeniem tego jak wielką wagę przykładamy do realizacji działań prozdrowotnych i bezpieczeństwa całej społeczności przedszkolnej, środowiska lokalnego i jak wiele działań w związku z tym realizujemy. Jest też niebywałą motywacją do tego, by stale podnosić poprzeczkę i realizować się w obranej drodze.
Naszymi dobrymi praktykami staramy się dzielić z innymi placówkami przedszkolnymi, wspierając je w realizacji założonych działań, dlatego też uczestniczyliśmy, jako prelegenci na Forum Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie w ODN Zielona Góra.

 

Dyrektor Renata Rogacewicz

 

 

.