Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"

 


Konkurs Dyniowe Cudaki

            W listopadzie w naszym przedszkolu został zorganizowany dla dzieci ze wszystkich grup konkurs plastyczny na „ Dyniowego Cudaka”. Organizatorem konkursu była nauczycielka z grupy III – Izabela Skibińska.
Celem konkursu było zaangażowanie dziecka i rodzica we wspólne działania techniczno–plastyczne, zaprezentowanie zdolności i umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni oraz aktywności artystycznej.
Komisja konkursowa oceniała oryginalność wykorzystania dyni jako tworzywa plastycznego, pomysłowość aranżacji oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszystkie „ Dyniowe Cudaki” były bardzo ciekawe i niepowtarzalne, dzieci ogromnie cieszyły się przynosząc swoje prace na konkurs, często opowiadały o tym w jaki sposób przygotowywały swoje „ Cudaki” razem z najbliższymi członkami rodziny.

Założone cele konkursu zostały osiągnięte, komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie aby wyłonić zwycięzców. Ze względu na fantastyczne pomysły, ogromne zaangażowanie całych rodzin w wykonanie „ Dyniowych Cudaków” oraz ze względu na trudny wybór zwycięzców, wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie zostały nagrodzone i otrzymały dyplomy.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za tak duże zainteresowanie i udział w Dyniowym Konkursie.

 

                                                                                                          Izabela Skibińska

 

.