Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"

 


Pasowanie Pszczółek na przedszkolaków MP Nr 34


No i stało się! Nasze Pszczółki 6 listopada 2019 roku zostały prawdziwymi przedszkolakami! Przygotowywały się do tego od początku września. Czego musiały się nauczyć? Na pewno śpiewać przedszkolne piosenki, mówić wierszyki, pokazać wszystkim jak wspaniale można z całą grupą tańczyć, bawić się, ale również ustawiać się w kole, poruszać w parach i pięknie kłaniać po gromkich brawach zachwyconej widowni! Pszczółki zaprezentowały swoje żółto-czarne pasiaste i skrzydlate stroje oraz odważnie zaśpiewały swój hymn grupowy:


"My jesteśmy małe Pszczółki,
mamy paski oraz czułki,
My gramy tu i tam,
bardzo dobrze tutaj nam"


Po wspaniałych występach przyszedł czas na najważniejszy moment... przysięgę i pasowanie. Wielki złoty ołówek dotknął każdego ramienia, a piękne medale zawisły na szyjach nowych przedszkolaków naszego przedszkola. Wszyscy rodzice i nauczycielki byli bardzo dumni z Pszczółek, a Pani Dyrektor wręczyła dzieciom Dyplom z gratulacjami. Brawo Pszczółki!!!

 


Magdalena Ratajczak
Renata Sawczyńska

.