Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Przedszkolaki na rowery!"


26 września odbyło się rozstrzygnięcie ogólnomiejskiego konkursu plastycznego pt. „Przedszkolaki na rowery!”. Zadaniem biorących udział w konkursie dzieci było zaprojektowanie plakatu zachęcającego do jazdy na rowerze. Przedszkolaki wykazały się dużą kreatywnością w interpretacji tematu, każda praca ściśle związana z cyklistami promowała ideę jazdy na jednośladzie. Wśród wszystkich prac jury (w składzie jury: dyrektor placówki Renata Rogacewicz, wicedyrektor Bogumiła Małmyga, nauczycielka Natalia Kuchnicka oraz pan Krystian Katarzyński - dyrektor oddziału sklepu rowerowego SOGEST w Zielonej Górze) wybrało 3 najlepsze prace oraz 27 wyróżnień.

Miłą niespodzianką dla uczestników konkursu był bicykl, na którym pan Krystian pojawił się na uroczystości wręczenia nagród.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie zdobią do 6.10.2019 Galerię Wystaw PGNiG w  Zielonej Górze. Następnie będzie można oglądać je w sklepie rowerowym SOGEST na ulicy Kazimierza Wielkiego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac konkursowych w  video poniżej.

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali nagrody i upominki dla dzieci, tj.:

 

organizatorki konkursu:
Renata Rogacewicz
Natalia Kuchnicka

 

.