Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


 


 

 

Dzień Kobiet u Pszczółek

8 marca, już od samego rana, Pszczółki przygotowywały niespodzianki dla wszystkich Pań pracujących w naszym przedszkolu. Dzień wcześniej z grupą starszaków upiekliśmy kruche ciasteczka, które dekorowaliśmy kolorowym lukrem i posypkami – przepyszna zabawa J

Na sali rytmiczne, gdzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, zatańczyliśmy wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy Jeżyków taniec „Kręcą się kółeczka”, oglądnęliśmy występy dzieci z innych grup i wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. Towarzyszyli nam zaproszeni rodzice oraz panie z Uniwersytetu 3 wieku. Po przybyciu do sali nasi chłopcy wręczyli dziewczynkom prezenty – medale „Super dziewczyny” oraz lizaki, a następnie zaprosili je na słodki poczęstunek. Następnie razem z chłopcami z grupy Elfów wędrowali po całym przedszkolu, składając każdej Pani  moc serdecznych życzeń i wręczając ciasteczko                w kształcie kwiatka.

 

                                                                                   Agnieszka Judkowiak

                                                                                   Renata Stachowska

 

.