Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


 


 

 

„Powróćmy jak za dawnych lat…” Muzykalne Skrzaty dla Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystości z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. I w tym roku w poniedziałek 4 lutego dziadkowie przybyli licznie, aby obejrzeć program artystyczny przygotowany dla nich przez Skrzaty pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”. Dzieci przedstawiły w humorystyczny sposób historię babci i dziadka od zabawy w piaskownicy po zaślubiny i dalsze życie. Nie zabrakło również wierszy, piosenek, tańców i życzeń dla kochanych seniorów.

Zdrowia, spokoju i miłości

oraz codziennej szczęśliwości.

Cudownie z wami spędza się czas.

Babciu i dziadku, kochamy was!

 

 

Po przedstawieniu wnuki zaprosiły swoich dziadków do tańca i wspólnych zabaw przy muzyce. Specjalną niespodzianką był walc w wykonaniu Skrzatów, do którego dziewczynki przebierały się w zwiewne czerwone spódniczki.

Potem nadszedł czas na wręczanie własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków i poczęstunek. Przy słodkościach była okazja do indywidualnych kontaktów, wzajemnego poznania się i wymiany informacji o wnukach.

Takie spotkania łączą pokolenia i uczą dzieci wyrażania szacunku i miłości dla najbliższych.

Jolanta Gagała

Renata Rogacewicz

 

.