Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


 


 

 


 

Babcia i Dziadek w Przedszkolu

 

            Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu maluszki z grupy Grające Jeżyki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadziusiach, przygotowały dla nich występ artystyczny.

Licznie przybyli goście zasiedli w sali rytmicznej naszego przedszkola i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Mali artyści z przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Oklaskom nie było końca. Przedszkolaki wspólnie z zaproszonymi gośćmi zatańczyły polkę oraz wszystkim doskonale znane „Kaczuchy”. Następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

 

                                                                                                                      Izabela Skibińska

                                                                                                                      Ewa Stekla

 

.