Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


     

  

Koncert pieśni patriotycznych w Rozśpiewanym Przedszkolu

W dniu 21 listopada w Sali rytmicznej Rozśpiewanego Przedszkola odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu uczniów z SP NR 11 pod kierunkiem pani Izabeli Puszkiel Leńczuk. Wśród uczniów znaleźli się absolwenci naszego przedszkola, grający na akordeonie Kuba i na bębnie – Filip.
Była to wspaniała lekcja historii dla przedszkolaków, bowiem śpiewając ożywiamy pamięć naszych bohaterów. Śpiewając opowiadamy historie o partyzanckich marszach i o żołnierzach biegnących do ataku przy wybuchach pocisków... Śpiewając dzielimy radości i smutki tych wszystkich, których łączyła i łączy Polska. Podtrzymujmy tę tradycję. Przedszkolaki włączyli się do wspólnego śpiewania- najlepiej wyszła nam wesoła pieśń pt „Przybyli ułani”.
W ramach realizacji programu współpracy z Uniwersytetem III Wieku odwiedzili nas seniorzy, którzy także włączyli się do wspólnego śpiewania.

 


Jolanta Gągała
Renata Rogacewicz

 

 

 

.