Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


                DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ELFÓW

                    Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

            Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

            Tak też było w "Rozśpiewanym Przedszkolu", do którego licznie w dniu 10 lutego przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Dzieci z grupy IV przedstawiły swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Najbardziej jednak przypadło do gustu wszystkim dziadkom tango. Brawom nie było końca.

            Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci i wraz z nimi zatańczyć polkę kowbojkę czy kaczuchy.

 

                                                                                                                      Izabela Skibińska

                                                                                                                      Agnieszka Judkowiak

  

.