Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


                BAL W PRZEDSZKOLU

        Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w naszym „Rozśpiewanym Przedszkolu”.

         Sale przedszkolne ozdobione kolorowymi balonami wypełniły się niecodziennymi gośćmi. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, spidermanów, wróżek, postaci z ulubionych bajek pojawiły się także służby mundurowe.

         Po barwnej prezentacji strojów na balowej sali gimnastycznej rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Naszym DJ-em jak zwykle był niezastąpiony Pan Krzysiu Kociński. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy tj. pranie czy Gangam Style. W salach czekał na dzieci słodki poczęstunek.

         Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

 

                                                                                              Nauczycielki MP 34

 

.