Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


                 SKRZATY NA MIKOŁAJKOWYM KONCERCIE
MAJKI JEŻOWSKIEJ

Udział w koncercie Majki, który odbył się 3 grudnia w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego to jedna z wielu mikołajkowych niespodzianek dla dzieci przygotowana przez rodziców i panie.

 

Atmosfera podczas występu była bardzo radosna. Skrzaty po prostu nie  mogły usiedzieć na swoich miejscach. Wszyscy bawili się wspaniale, a uśmiech nie schodził z dzieciom z twarzy. Możliwość zdobycia zdjęcia, płyty czy plakatu znanej piosenkarki angażowała nas do aktywności: wspólny śpiew, tańce, pląsy ­ został zauważony i ... nasza kochana Majka Jeżowska, którą i nie jeden rodzic zna ze swojego dzieciństwa, zachwyciła się tańcem i śpiewem „Skrzatów” z MP 34!

 

Nie ma jak zgrana drużyna, entuzjazm i radość ze wspólnej zabawy. Dostrzegła w Nas to wszystko znana dużym i małym artystka, która właśnie obchodzi 30­lecie od nagrania pierwszej  piosenki dla dzieci. Hurra!!! Otrzymaliśmy zdjęcia z autografem i dwie płyty z dedykacją dla Pań i Naszych Zdolnych Przedszkolaków.

 

„Marzenia się spełniają” śpiewała dla nas Majka i wiecie co?

To ... PRAWDA :­)

 

.