Strona główna
O nasMisja i wizjaPersonelAktualnościWieści przedszkolneDla rodzicówOferta edukacyjnaWspółpracaDla dzieciKontakt"Śpiewająco do szkoły"


                    „Nie patykiem rysowane, tylko pędzlem malowane!” czyli kreatywny plac zabaw

Nasza placówka przez okres wakacji stworzyła dla swoich przedszkolaków własnymi siłami z pomocą rodzica który ufundował farby kreatywny plac zabaw chodnikowych który zatytułowaliśmy "Rozśpiewane Słonko nr 34". Pragniemy wrócić do zabaw sprzed lat i zapewnić naszym podopiecznym kolorowe, radosne otoczenie dla rozwijania sprawności ruchowej i intelektualnej. Pod zadaszeniem naszego przedszkola w kolorowej krainie zamieszkała „Uśmiechnięta ośmiornica”, „Alfabetyczna stonoga”, „Slalom na wodnych bąbelkach”, „Kreatywne słoneczko” oraz nadające tytuł naszemu placu zabaw „Rozśpiewane Słonko 34”. Bardzo chcielibyśmy rozpropagować naszą akcję w wśród innych placówek oświatowych i zarazić wszystkich wykorzystaniem "chodnikowej" przestrzeni dla rozwoju dziecka.

Nuda w deszcz i niepogodę? Nas to nie dotyczy! Nawet kiedy deszcz na dworze, nasz przedszkolak bawić się na świeżym powietrzu może!
                                                                                                                                                                         Renata Rogacewicz
                                                                                                                                                                         Magdalena Ratajczak

 

.